1,52x30m automašīnas logu plēve

1,52x30m automašīnas logu plēve

Priekšrocības: 1.Siltuma noraidīšana-Tas palīdzēs aizsargāt saules starojumu un padarīt automašīnu ērtu, var atdzist. 2.Keep vērtība-UV un saules termiskā krekinga un fedings. Filma, piemēram, sauļošanās jūsu automašīnu, un izmantot lietussargus, lai saglabātu automašīnu interjers ilgstošu jaunu. 3.Privātuma filma var radīt ...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

priekšrocība

2290


0399


25100

visvairāk pārdodams

Priekšrocības:


1.Siltuma noraidīšana-Tas palīdzēs aizsargāt saules starojumu un padarīt automašīnu ērtu, var atdzist.

2.Keep vērtība-UV un saules termiskā krekinga un fedings. Filma, piemēram, sauļošanās jūsu automašīnu, un izmantot lietussargus, lai saglabātu automašīnu interjers ilgstošu jaunu.

3.Privātuma filma var radīt slēptu interjera telpu, anti-spiegot, tā var aizsargāt jūsu personīgo noslēpumu.

4.Eksplozijas pierādījums-Window stikla peldoši atkritumi var izraisīt miesas bojājumus, un antiknock un spēcīgas adhēzijas apdāvinātas regulāras logu plēves var izvairīties no negadījumiem stikla ievainojumā

5.Skin aprūpe-Ultravioletie starojumi var izraisīt ādas bojājumus, bet augstas kvalitātes logu plēvi var izgriezt vairāk nekā 99% no UV atgrūšanas.

6. Ērta un droša - Augstas kvalitātes logu plēve var ievērojami samazināt saules, sniega un citus skarbos spīduma gaismas avotus (piemēram, automašīnu priekšējos lukturus), kas palīdz nodrošināt komfortu un drošu braukšanu.

7.Save eļļa-Augstas kvalitātes logu plēve var bloķēt lielāko daļu saules siltuma automašīnā, tā var samazināt automobiļu gaisa kondicionēšanas slodzi un uzlabot degvielas patēriņa efektivitāti.

8. Viegli noņemams --- Noņemams viegli bez jebkādas zīmes, var notīrīt ar ūdeni, lai atjaunotu stiklu, spoguļus un visu ne-porainu gludu virsmu. Pēc izņemšanas nav atlikumu.

9.drošs un bez smaržas, netoksisks, videi draudzīgs.


Kompānijas informācijasertifikātu

Reevoo noliktavu pakete


Pāri:Anti Glare Auto loga tonēšanas plēve Nākamo:Black Anti-glare Window Saules stikla plēve

Izmeklēšana