par mums

Reevoo Industrial auduma Co, SIA ir viens no profesionālās PVC brezenta andamp; Drukāt mediju piegādātājiem Ķīnā. Mums atrodas Hangzhou pilsētā, kas ir viena no skaistākajām pilsētām Ķīnā, un tā ir tuva gan Shanghai ostas un Ningbo Port.Our milzīgas jaudas ļauj mums pakalpojumu aizjūras būvniecības, lauksaimniecības, Transporting reklāmas nozarēs utt.

Mēs esam ir veiksmīgi padarīt brezenta pārsegus andamp; Flex Banner par plašo klāstu nolūkiem, piemēram, Truck Covers, peldbaseins Liner, ēnas buras, telts, piepūšamās rotaļlietas, tentu, Flex Banner, drukāšanas valdes un utt. Ar patiesu mūsu klientu uzticību, Reevoo palīdz arī par piederumiem, piemēram, lentes, āķi, cilpiņas un nepieciešams neliels stuff.

Mēs esam ņemot "kvalitātes pirmo klientu augstākās" kā mūsu princips. Mūsu diapazons un pieredze ir nepārtraukti pieaug, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības. Papildus nodrošinot ar šādu plašu klāstu gatavojam var veikt arī mūsu produktu unikālā uzņēmumā, tie arī ir paredzēts iekļaut jūsu uzņēmuma nosaukumu logo un nekādas ziņas, tāpēc ka palielināt savu ietekmi.

Laipni lūgti pievienoties mums un mūsu sirsnīgs darba partneris.


Kāpēc izvēlēties mūs?

1) 3Meters samplefree A4 izmēra paraugu bezmaksas piegāde.

2) Providingone-stopservice, frominquirytodelivery.

3) Usinggoodrawmaterialforallourproducts!

4) Ourprofessionalsalesteamandamp; technicalproductiondepartmentcansupply

youwhatyouinquiry.

5) Wehavestrictqualitycontrolsystemtoensurethatthequalityofeachproductsfromusqualified! SGS, ISOcertificatesapproved.

6) pasūtāt vairāk daudzumu, jūs saņemsiet labāku cenu.

8) par kvalitātes jautājumu, kas notika no ražošanas, mēs uzņemamies atbildību, enjoyagoodreputationathomeandabroad.