Elastīga zivju uzglabāšanas tvertnes

Elastīga zivju uzglabāšanas tvertnes

Audzēšanas un ražas novākšanas nefrīta asari vairošanās un mazuļi ražošanas to dabiskajā vidē, nefrīta asari nārsto vasaras plūdu laikā, kad ūdens temperatūra ir virs 23° C. Nebrīvē dzimumbriedumu vaislinieki tiek izraisītas nārstot ar hormonu injekcijas. (Piezīme: daudzas ķīmiskās vielas, ko izmanto...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Reevoo most sellable

FRF Fish Farm Plastic Fish Tank /Round FRF Foldable Fish TANK

fishfish tanktank canvasPVCPVC tanlk


Audzēšanas un ražas novākšanas nefrīta asaris

Vairošanās un mazuļi ražošana


To dabiskajā vidē, nefrīta asari nārsto vasaras plūdu laikā, kad ūdens temperatūra ir virs 23° C. Nebrīvē dzimumbriedumu vaislinieki tiek izraisītas nārstot ar hormonu injekcijas. (Piezīme: daudzas ķīmiskās vielas, ko izmanto akvakultūru, piemēram, hormonu, nepieciešama veterinārās konsultācijas un priekšrakstiem, pirms lietošanas. Vienmēr pārbaudīt, pirms izmantot.)

Pirmajā ēdināšana kāpuri ir apmēram 5mm gari un var audzēt dīķī vidē izdevies panākt stabilu zooplanktona bloom (rotifers un airkājvēži). Izdzīvošanas 30 % vai augstāka ir iespējamas ar metamorphosing vērā fingerlings ar 3-4 nedēļu laikā (15mm garumā) kāpuri. Fingerlings var pieaugt līdz 30-50mm, 8-12 nedēļu laikā. Pēc tam šie fingerlings var glabāt growout dīķi vai recirkulācijas sistēmas.


Reevoo factory.jpg


Mūsu PVC brezenta materiāls:


PVC tarpaulin.jpg


pool standard design.jpg


Mūsu priekšrocības:


eco.jpg


frame.jpg


outlet and inlet.jpg

package.jpg

Jebkura ieinteresēta pls laipni, sazinieties ar mums:


reevoo@reevoo.net.cn

Pāri:Brezenta zivjaudzētavas tvertne Nākamo:Ēka toni filmu

Izmeklēšana