Augstas siltuma atgrūšanas skaņas pierādījums logu stiklam

Augstas siltuma atgrūšanas skaņas pierādījums logu stiklam

Kā uzstādīt filmu 1. solis Rūpīgi iztīriet logus ar 1 tējkarote bērnu šampūnu un 1 litru ūdens pudelēs. Ir svarīgi, lai jūs lietotu nešķīstu bērnu šampūnu un pudelēs iepildītu ūdeni, lai jūsu projektam nodrošinātu pareizu pH un galīgo skaidrību. Nekad nelietojiet ...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Kā instalēt filmu


1. solis
Rūpīgi iztīriet logus ar 1 tējkarote bērnu šampūnu un 1 litru ūdens pudelēs. Ir svarīgi, lai jūs lietotu nešķīstu bērnu šampūnu un pudelēs iepildītu ūdeni, lai jūsu projektam nodrošinātu pareizu pH un galīgo skaidrību. Nekad neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, kas satur etiķi vai amonjaku plēves vai logu tīrīšanai, jo tas var sabojāt plēvi.


2. solis
Izgrieziet filmas gabalu 1 collu plašāku un 1 collu garāku nekā logs, kuru plānojat aptvert.


3. solis
Izsmidziniet logu brīvi ar tādu pašu risinājumu, ko izmantojāt logu tīrīšanai. Nodrošiniet, lai rokas tiktu samitrinātas ar šķīdumu, lai nepieļautu pirkstu nospiedumu atstāšanu uz plēves.


4. solis
Izmantojiet divus caurspīdīgas lentes gabalus, lai noņemtu pamatni no plēves. Pēc tam, kad filmas līmējošā pamatne ir bijusi collu vai vairāk, izsmidziniet plēvi ar šķīdumu. Lielos gabalos jums būs nepieciešams palīgs, lai saglabātu plēves piesārņošanu, kad pamatne ir noņemta.


5. solis
Sākot no augšas, novietojiet plēves līmlenti uz stikla un pabrauciet pa logu. Novietojiet filmu tā, lai tā būtu vērsta uz stikla un izsmidzinātu ar šķīdumu. Sablīvējiet burbuļus 2 collu attālumā no loga malas. Ar šķīdumu noturiet plēves virsmu, lai rakeļa turētājs to viegli pārvilktu.


6. solis
Izmantojiet lietderības nazi, lai apdari filmu. Atstājiet 1/16 collu robežu starp filmas malu un logu.


7. solis
Atkārtojiet plēves virsmu un izvelciet burbuļus. Burbuļi varēs aizbēgt caur atstarpi starp filmu un loga malu.


8. solis
Plēvei jāsāk noturēties 30 minūšu laikā un parasti pilnībā izārstējas 1 dienas laikā.


Ko darīt, ja produkti ir bojāti?

Parasti mūsu produkti tiks pildīti ar putu kartona kārbām. Tas nozīmē, ka iepakojums ir pietiekami stiprs, lai pārliecinātos, ka jebkurš crash kuģniecības laikā nesabojā mūsu kafejnīcas loga nokrāsu. Ja mēs atklājām, ka tas ir mūsu kvalitātes problēma, mēs atmaksāsim vai nosūtīsim jūs esat jauns.


Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar tālāk esošo rāmi.

 

Mēs atjaunināsim mūsu cenu un produktus, laipni lūdzam jaunāko cenu un katalogu.

 

25100

Reevoo PET P

Reevoo PET sertifikāts PReevoo noliktavu pakete


Pāri:Siltuma atgrūšanas logu tonēšana Nākamo:Anti Glare Auto loga tonēšanas plēve

Izmeklēšana