Laminētas PE tents ar kravas automašīnu vāku

Laminētas PE tents ar kravas automašīnu vāku

3.Nodrošiniet gaismas caurlaidību. Pēc jaunā tipa siltumizolācijas izmantošanas netiks pārklāts piesārņojums. Ūdensnecaurlaidīgā slāņa materiāls pieņem PE audumu, kas ir vienāds ar patvēruma plēvi. Izvairījās no zaudējuma, ko izraisīja plēves plēves gaismas caurlaidības samazināšanās. 4. Spēcīga pretnovecošanās ...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


HTB12j2ubQfb_uJkHFJHq6z4vFXa5

Reevoo Industry

PE Tarpaulintruck coverTARPS

PE TARPSPE


3.Nodrošiniet gaismas caurlaidību. Pēc jaunā tipa siltumizolācijas izmantošanas netiks pārklāts piesārņojums. Ūdensnecaurlaidīgā slāņa materiāls pieņem PE audumu, kas ir vienāds ar patvēruma plēvi. Izvairījās no zaudējuma, ko izraisīja plēves plēves gaismas caurlaidības samazināšanās.


4. Spēcīga anti-novecošanās spēja. Ūdensnecaurlaidīgs slānis ražošanas procesā, lai pievienotos ultravioleto skrīninga aģentam, inhibitoram, produktiem zemā temperatūrā - 50 ℃ nav trausls, nav kreka, nav sacietēšanas, nevis novecošanās vasaras saules iedarbības laikā, iestāžu atklāšana, PE audums, PE auduma kalpošanas laiks var būt līdz 10 gadiem.


5. Viegls svars, viegls svars, PE aušanas auduma ražotājs, viegli lietojams mehanizēts. Palieliniet saules gaismu 1-2 stundas, saīsiniet audzēšanas ciklu, PE auduma audums arī ietaupa darbaspēku un izdevumus.


6. Zaļā, videi draudzīga un bez piesārņojuma. Stādot sēņu augus, siltuma saglabāšana neizraisīs sēņu kultūru infekciju, produktus var pārstrādāt un atkārtoti izmantot.


PVC tents:


PVC Tarpaulin _

PVC TARPAULIN FACTORY.pic_hd


Visi ieinteresētie pls laipni lūdzam sazināties ar mums:


reevoo@reevoo.net.cn

Pāri:Brezents kravas automašīnai Nākamo:Lieljaudas kravas automašīnas

Izmeklēšana