Lieli plastmasas zivju dīķi

Lieli plastmasas zivju dīķi

Pagājušajā gadā Dienvidāfrikā Alan Fleming, uzņēmējsabiedrības attīstības un palīdzības organizācijas, kas atrodas Keiptaunā, direktors, nāca klajā ar ideju izmantot kuģu konteinerus kā zivju dīķus - ideju, ko labi uztvēra nabadzīgie kopienām. "Mans ...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Reevoo most sellable

Application fish

farm tankfish pondfish poolcanvas fish farmcanvas PVC fish

fish aquacultureaquaculture


Pagājušajā gadā Dienvidāfrikā Alan Fleming, uzņēmējsabiedrības attīstības un palīdzības organizācijas, kas atrodas Keiptaunā, direktors, nāca klajā ar ideju izmantot kuģu konteinerus kā zivju dīķus - ideju, ko labi uztvēra nabadzīgie kopienām.


„Mani bērni tagad ir skolā, pateicoties cienīgajai idejai, ko Flemings izšķīlušies ar zivju audzētavu, kas paredzēta kuģu konteineru robežās, kas ir patiešām pieņemama ideja daudziem zemu ienākumu saņēmējiem, piemēram, man,” Mpho Ntabiseni no Filipi , zemu ienākumu pilsēta Keiptaunā, teica IPS.

Atsaucoties uz pieaugošo tradicionāli novākto zivju trūkumu, Dienvidāfrikas valdība pagājušajā gadā ieguldīja 100 miljonus rindu (7,8 miljoni dolāru) akvakultūras projektos visās četrās valsts piekrastes provincēs.


Saskaņā ar Dienvidāfrikas Vides lietu departamenta datiem 2014. gadā zivju audzēšanā iesaistījās aptuveni 71 000 Dienvidāfrikas iedzīvotāju.


Reevoo factory.jpg


Mūsu PVC tents materiāls:


PVC tarpaulin.jpg


pool standard design.jpg


Mūsu priekšrocība:


eco.jpg


frame.jpg


outlet and inlet.jpg

package.jpg

Visi ieinteresētie pls laipni lūdzam sazināties ar mums:


reevoo@reevoo.net.cn

Pāri:Atvērt augšējo zivju tvertni Nākamo:Portatīvā zivju audzētava

Izmeklēšana