PVC tenta izturība un laba veiktspēja

- Jun 26, 2019-

PVC tentam piemīt lieliskas fiziskās īpašības, piemēram, augsta izturība, laba pašattīrīšanās īpašība, izturība pret koroziju, liesmas slāpēšana un ilgs kalpošanas laiks. Uzlabots kalpošanas laiks un pastiprināta ķīmiskā izturība. Ar UV pretestību un oksidācijas pretestību. Tam ir jauns liesmu slāpētājs un ugunsdrošība.


Tam piemīt lieliskas stiepes, asaru izturības, pretapstrādes īpašības, laba nodilumizturība un to var izmantot atkārtoti, lai ietaupītu izmaksas. Brezentam ir jāņem vērā tā elpojamība, īpaši militārajās teltīs. Faktori, kas ietekmē caurlaidību, ir pamatnes auduma faktūra, blīvums, materiāls, hidroizolācijas līdzekļa veids un pievienotā sveķu daudzums. Palielinoties sveķu adhēzijas daudzumam, samazinās tents gaisa caurlaidība. Protams, tas ir saistīts ar izmantoto apdares līdzekli. Lielākā daļa teltis ar elpojošām īpašībām ir izgatavotas no parafīna vai akrila sveķiem, piemēram, kokvilnas, vinila, lakas un citiem īsiem audumiem.


Brezentam jāizmanto dažādi saspīlējumi, kad tie tiek izmantoti. Piemēram, ja tas ir fiksēts, tas ir pakļauts spriedzei; lietošanas laikā tai ir jāpieliek papildu spēki, piemēram, vējš, lietus un elektrība. Neskatoties uz šiem ārējiem spēkiem, viņiem joprojām ir jāsaglabā sava sākotnējā forma un tie nav viegli deformējami, tāpēc tentam jābūt ar augstu stiepes izturību, un tai nevajadzētu būt pārāk lielai platuma un garuma stiepes izturības atšķirībai. Jo īpaši liela piepūšamo ēku teltņu stiepes izturība ir ļoti svarīga. Parasti pamata audums ir izgatavots no garššķiedru audumiem, piemēram, augstas stiprības poliestera un vinila. Ūdensnecaurlaidīga apdare ar vinila hlorīda sveķiem un hlorosulfonētu polietilēna sveķi. Produkta stiprumu galvenokārt nosaka šķiedru materiāla stiprums un auduma blīvums


Pāri:Urīnpūšļa tvertnes spilvenu tvertne nosūta Austrālijas tirgum Nākamo:Dragon Boat Festival Brīvdienu paziņojums