Siltumnīcas caurspīdīga jumta plastmasas loksne Gofrēta gludekļa plātne

Siltumnīcas caurspīdīga jumta plastmasas loksne Gofrēta gludekļa plātne

Alumīnija kompozītmateriālu panelis (ACP) vai alumīnija kompozītmateriāls (ACM) ir plaši izmantots termins, kurā aprakstīti plakani paneļi, kas sastāv no alumīnija stieņa, kas savienots starp divām alumīnija loksnēm. Alumīnija loksnes var pārklāt ar PVDF vai poliestera krāsu. ĀKK bieži tiek izmantoti ēku (ēku fasāžu) ārējai apšuvināšanai, izolācijai un izkārtojumiem. Materiāla kvalitāte: vides aizsardzība PP materiāls pārtikas kvalitātes, var sniegt SGS vides aizsardzības ziņojumu un drošības produktu MSDS, ISO sertifikācija, PONY pārbaudes ziņojumu, FDA ziņojumu.Arpārklāts. Plastmasas also.known.under.the.trade.names.of Coroplast, Corflute, Correx, Corex, CartonPlast, IntePro, Proplex, Polyflute, Danpla, Twinplast, Corriflute, Fluteboard, Impraboard vai Corriboard - attiecas uz plašu ekstrudēto divu sienu plastmasas lokšņu izstrādājumu klāstu, kas ražoti no augstas stiprības polipropilēna sveķiem, īpaši izmantošana sietspiedes, displeja un iepakojuma tirgos. Īpaši produkti, kuriem nepieciešamas piedevas, ir: ultravioletā aizsardzība, antistatiska, vadoša, liesmas slāpētāja, pielāgotas krāsas, kodīgie inhibitori un cita starpā.

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Apraksts

REEVOO Ourdoor siltumnīcas caurspīdīga jumta plastmasas loksne gofrētā paneļa gofrētā pārklājumā

2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm corflute gofrētā plastmasas loksne   piedāvā šādas unikālas priekšrocības:

1. Viegla un augsta stiepes izturība

2. Netoksiska, bez smaržas, higiēniska un piemērota saskarei ar pārtikas produktiem

3. Ūdensizturīgs, zems ūdens absorbcija

4. Siltuma pretestība, pateicoties tā daudzsienu konstrukcijai, var izturēt temperatūru no -30 ° C līdz + 90 ° C

5. Ķīmiskā izturība, modificēta UV aizsardzība un, ja nepieciešams, izturīgāka pret saules gaismu.

6. Piemērots griešanai un saliekšanai, locīšanai, to var viegli pārveidot par atkārtoti lietojamām šķēlumiem, kastēm utt.

7. PP ir ogļūdeņradis, tas nav toksisks, apdegumiem, piemērots pārstrādei un neatbilst vides noturībai.


Zāliena materiāls --- gofrētas PP / PE plastmasas loksnes "

1) UV digitālā druka un reklāmas izdruka uz sietspiedes.
2) Aizsardzība apdarei
3) Atbalsta plāksnes un paliktņi ledusskapju saldētavām un veļas mašīnai.
4) Stikla pudeļu paliktņu aizsargplāksnes.
5) Iepakojuma kaste augļiem, dārzeņiem utt.
6) Iepakojums rūpnieciskai iesaiņošanai.


** Pieteikums:
(1) Billboard.
(2) sietspiede.
(3) Izstāžu stenda noformēšana.
(4) Displejs (iekštelpu un āra)
(5) Iepakojuma kaste.
(6) Spilvenu materiāls, paplātes, izolēt.

- Izturīgs: ekstrūderis pp plastmasas loksne / plāksne ir dzinējs, kas ir daudz spēcīgāks par tipiskiem papīra risinājumiem; ekstrūderis pp plastmasas loksnes / plākšņu konteineri var tikt izmantoti daudz vairāk reizes nekā kartons vai papīrs.

- Triecienizturība: Ekstrūdera pp plastmasas loksnes / plāksnes triecienizturība pārspēj stingrību, tā nodrošina lielāku aizsardzību pret bojājumiem transportēšanas, uzstādīšanas un lietošanas laikā. Triecienizturība ir 10-25 reizes lielāka nekā gofrētais kokšķiedras plāksnes.

- Elastīgi risinājumi: mēs varam izstrādāt customextruder pp plastmasas plākšņu / plākšņu risinājumus, kas var atrisināt vairākas jūsu apstrādes un uzglabāšanas problēmas. Mēs varam pēc pasūtījuma izgatavot unikālu izmēru, formu un krāsu konteinerus, lai atbilstu jūsu iepakojuma vajadzībām.

- Mitruma pārbaude: ekstrudētājs pp plastmasas loksnes / plāksne izturēs ūdeni un citas ķīmiskas vielas, lai nodrošinātu ilgmūžību mazāk nekā ideālā vidē.

- Fiber Free: ekstruders pp plastmasas loksne / plāksne nav izlietota; Jūsu produktam un uzglabāšanas zonai būs mazāk piesārņojuma. Ideāls materiāls no PP gofrētās plastmasas loksnes tīras telpas vidē!

- videi draudzīgs: pateicoties tā izturībai, plastmasas konteinerus var atkārtoti izmantot daudzkārt, un tāpēc, ka plastmasa ir pārstrādājama, nav atkritumu, kas varētu piesārņot apkārtējo vidi no ekstrudētāja plastmasas plēves / plāksnes.

- Iespiešanas iespējas: sietspiede, digitālā druka un uz ūdens balstīta fleksogrāfiska druka ir dažas no kopējām metodēm drukāšanai uz ekstrūdera plastmasas plēves / plāksnes.

- ESD aizsardzība: ekstrudētāja pp plastmasas loksne / plāksne var būt vadoša, lai samazinātu statisko uzkrāšanos un aizsargātu ESD jutīgos materiālus.1.png

plastmasas gofrēta panel.jpg

jumts sheet.jpg

plastmasas gofrēta loksne.jpg

jumts panel.jpg

factory.jpg


FAQ:

J: ja jūsu pasūtījuma daudzums ir mazāks par MOQ? Kā mēs varam tev palīdzēt?

A: Ja jūsu pasūtījuma daudzums nesasniedz mūsu MOQ, lūdzu, sazinieties ar mums un sīkāk nosūtiet savas prasības. Mēs palīdzēsim Jums atbilstoši pārbaudīt mūsu krājumus un nosūtīt jums atsauksmes vai ievietot savu daudzumu citā secībā un ražot kopā.

J: Kā jūs varat iegūt izlasi?

A: Bezmaksas paraugu lielums ir mazāks par 1 kv.m. Pls jautājiet no mūsu pārdošanas, ja jums ir vajadzīgi daži testēšanas paraugi.

J: Vai mēs varam ātri piegādāt?

A: 20-25 dienas. Ja jūsu pasūtījums ir steidzams, mēs varam to koriģēt un nodot citiem pasūtījumiem.

J: Ko jūs varat darīt, ja jūs saņemat preces ar sliktu kvalitāti?

A: 1.Izveidojiet preču fotogrāfijas ar problēmu.

2.Izglabājiet preces mums

3. Nosūtiet visas savas atsauksmes par mūsu pārdošanu. Mūsu klientu apkalpošanas komanda palīdzēs jums kopīgi atrisināt problēmu. Ja radīsies problēma, mēs atlīdzināsim šo atbildību.


Sazinies ar mums:

Reevoo Industrial Fabric Co, SIA

Tālr .: 0086-571-23281868

Fakss: 0086-571-23281899

E-pasts: reevoo@reevoo.net.cn

Web: www.reevooindustrial.com

WhatsApp: +86 13958057388

Pāri:nē Nākamo:nē

Izmeklēšana